קופה חכמה למסעדה – יתרונות בטכנולוגיה מתקדמת בעולם המסעדנות

תוכנת מארחת מסדרת ומושיבה את לקוחות המסעדה

כמו עסקים רבים בכל התחומים, גם המסעדות, הבארים ובתי הקפה, חווים את הקידמה וזקוקים לאמצעים הטכנולוגיים המתחדשים מדי יום. לחסכון בזמן, התנהלות יעילה כמו גם מגוון האתגרים הצצים בענף המסעדנות-  טכנולוגיה חדשנית המספקת מענה לכל הקשור בהזמנות, תשלומים, שירות, אבטחת נתונים, גישה מרחוק ועוד. מאיפה מתחילים? מה צריך לשדרג? האם קופה חכמה למסעדה עם מערכת קופה למסעדה יחוללו שינוי בעסק? כל הפרטים וכל התשובות לפניכם:

שינויים החלים בענף בעשור האחרון, התפשטות נגיף הקורונה, העדפות הסועדים המתעדכנות לעיתים קרובות, לצד סטנדרטים של שירות הנמצאים במגמת עלייה מתמדת- שינו גם את הדרך בה עובדים בתי עסק רבים בענף המסעדנות. מסיבות אלה ואחרות ועם יתרונות בולטים שאין לזלזל בהם- קופות למסעדות ניידות, חכמות ומתקדמות, הפכו לפופולריות בארץ ובעולם. 

הרי כל עובדי הענף כבר מכירים ויודעים- השירות האדיב והמקצועי ביותר, לעיתים אינו מספיק. גם במסעדות היוקרתיות ביותר וגם בבאר השכונתי שלכאורה אינו מתחכם, כשהסועד מזמין- הסועד רעב, הוא מצפה לקבל את המנה שהזמין כמה שיותר מהר. ההכנה המדויקת וההגשה המושלמת, הן קריטיות ונשקיע בהן את הזמן הנדרש כמובן. אך את לקיחת ההזמנה והעברתה במלואה מהשולחן למטבח או לבאר, תמיד נשאף לצמצם לזמן המינימלי.

גם טעויות הנובעות מריבוי משימות בזמן ה"פיק", העומס והלחץ, בהחלט ניתנות לצמצום. אחת הדרכים הקלות לעשות זאת, היא להיפרד מהפנקס והעט המוכרים, פשוט לשלוח את ההזמנה ישירות מהשולחן. במקרים בהם מדובר בהנחיות מיוחדות למנה- היסח הדעת, חוסר תשומת הלב וטעויות קטנות עלולים לגרום לכך שהסועד לא יזכה לקבל את המנה שהזמין. אין זה משנה כמה ברור ומפורש היה הסועד לגבי בקשותיו השונות, הן נשכחו. 

הסועדים שלנו מצפים ליותר, מהצוות שלנו אנו מצפים ליותר ואפילו מהציוד הטכנולוגי נשאף להפיק את המקסימום- כך שקופות למסעדות הן כבר מעבר למכשירים פשוטים להתנהלות הכספית בלבד. מדובר במערכת קופה למסעדה על גביה תוכנת קופה למסעדה, שלצד ניהול הכספים מציעה מגוון יתרונות! יתרונות המאפשרים למסעדות, לבארים ולבתי הקפה, להעניק בקלות ולכל אחד ואחת, את חווית השירות האידיאלית

תשלום בשולחן ללא מגע- רלוונטי יותר מתמיד

פתרונות תשלום ללא מגע הפכו לפופולריים במיוחד, לא רק בעקבות יעילותם, אלא גם בעקבות הריחוק החברתי והתפשטות נגיף הקורונה. סועדים רבים, כמו גם לקוחות בעסקים בתחומים שונים, אף מעידים על חשיבות תשלום ללא מגע כחלק מחוויית השירות הכללית. 

קופה חכמה למסעדה, מקבלת אמצעי תשלום מגוונים וחכמים לא פחות:

אמצעי התשלום הקלאסיים: כרטיסי האשראי הגדולים והמוכרים: ויזה, מאסטרקארד (ישראכרט), דיינרס ואמריקן אקספרס.

אפליקציות חכמות: תשלום באמצעות Google Pay, Apple Pay ואפליקציות התשלום החדשות של הבנקים וחברות האשראי בישראל. 

תשלום ללא מגע- איך זה עובד?

אל קופה חכמה למסעדה, ניתן לחבר מכשיר פינפד (PinPad) ולקבל את כל כרטיסי האשראי ישירות, בתקן EMV החדש. אל הפינפד, ניתן להכניס את כרטיס האשראי ולחייב במהירות (כשעל הסועד להכניס את הקוד הסודי), או אפילו מהיר יותר: לקרב כרטיסי אשראי עם סימון Wifi ולבצע סליקה במספר שניות בודדות. בצורה דומה, ניתן לסלוק ולקבל תשלומים מאפליקציות התשלום השונות. הפינפד קל-משקל, נייד וקומפקטי, כך שבמקום ללכת ולחזור, יתבצע החיוב במקום, ממש בשולחן. 

מה זה תקן EMV?

בכרטיסי חיוב חכמים- רוב כרטיסי האשראי החדשים, מוטמע שבב, שמטרתו מניעת הונאות ואבטחה מוגברת. תקן EMV (Europay,MasterCard and Visa, על-שם חברות הענק המעורבות בפיתוחו) הוכיח את עצמו בהורדת שיעור ההונאות באירופה וצובר תאוצה ופופולריות בבתי העסק בישראל. עם תקן EMV ניתן לבצע תשלומים בצורה חכמה, באבטחה משופרת- ואף ללא מגע בכלל! כרטיס האשראי, או הטלפון הנייד אם מדובר בתשלום באפליקציה, נשארים בידיו של הסועד כל הזמן.

ולא נשכח כמובן, כסף מזומן…

לצד אמצעי התשלום המשתכללים, למזומן ומגירת המזומן הישנה והטובה, עדיין קיים מקום של כבוד. מערכת קופה למסעדה ניתנת לסנכרון באופן מלא עם כסף מזומן- ואפשרי לתעד בעזרתה את כל העסקאות ששולמו במזומן.

קופה חכמה למסעדה- לא רק מתקדמת, גם ניידת

עבור כל עסק כידוע, זמן הוא משאב יקר. במצטבר, אם נחשב את הזמן בו הולך המלצר מהשולחן אל המחשב לכל מטרה שהיא, או אל הקופה הנייחת הקלאסית, נגלה שמדובר בלא מעט זמן. כחלק ממערכת קופה חכמה, תוכנת קופה חכמה, אותה ניתן להתקין על iPad- ואת כל השירות לסועדים לספק ממש בשולחן:

הזמנות מיידיות: קופה ממוחשבת ניידת עם ממשק פריטים מובנה, מאפשרת את בניית התפריט והצגתו בצורה מיטבית על גבי iPad פשוט לתפעול! עם הממשק הנוח, תוך כדי שירות הסועד, המלצר יבחר בפריט הרצוי, יוסיף הערות במידת הצורך וישלח את ההזמנה ישירות למטבח או לבאר. לצד הפעולה המיידית והחסכון בזמן, בדרך זו גם נבטיח הזמנה מדויקת הנשלחת במהירות שיא, עם צמצום הסחות דעת למניעת טעויות.

 כבר לא ממתינים לחשבון: תופעה מוכרת אותה אף יגדירו רוב הסועדים "מעצבנת" היא ההמתנה לחשבון. אף גרוע מכך, אם בנוסף להמתנה לחשבון עצמו, יאלצו להמתין לקבלת כרטיס האשראי שלהם או העודף בחזרה. מערכת התשלומים שעל גבי קופות למסעדות מתקדמות, מגיעה לתת מענה ולייעל גם את אופן התשלום. התהליך פשוט, המערכת מאפשרת לשלם את החשבון בשולחן עצמו, ממש במקום! לדבר השפעה עצומה על חוויית השירות, כמו גם תחושה טובה שתעודד את הסועדים לחזור שוב ושוב. 

ואם כבר חוויית השירות… את הזמן אותו תחסכו בהתרוצצויות עם שימוש בקופה ממוחשבת, ניידת וחכמה, אנו ממליצים להקדיש לסועדים! עוד חיוך, שיחה טובה ואפילו אם מדובר בדקה נוספת אחת בלבד של שיחה, לגמרי יעשו את ההבדל, תנסו! .

מדפסות, קבלות ועוד- מערכת קופה למסעדה

מערכת קופה למסעדה מאפשרת חיסכון בנייר למסעדות המעוניינות לדגול בעקרונות האקולוגיה- עם אפשרות לקבלה דיגיטלית. יחד עם זאת ועם גמישות מופלאה, קופות למסעדות מתקדמות אף ניתנות לחיבור אל מרבית המדפסות. ברוב המסעדות כידוע, מדפסת מטבח, מדפסת באר ומדפסת קבלות- ואל שלושתן קופה חכמה למסעדה תתחבר ללא תקלות!

מדפסת באר ומדפסת מטבח: לרוב מדפסת דיו הנמצאת בבאר או במטבח, המדפיסה את ההזמנה ברגע שנשלחה. בתהליך פשוט וחד פעמי ניתן להגדיר שכל הזמנה באופן אוטומטי, תשלח אל הבאר את המשקאות, בעוד למטבח- את הזמנות האוכל.

מדפסת קבלות: לרוב מדפסת תרמית הנמצאת בחזית המסעדה, בקרבת הסועדים, המדפיסה במהירות את החשבון והקבלות.

חיבור למדפסות: כל עוד המדפסות וציוד התקשורת הנמצא ברשותכם עומד בסטנדרטים של המערכת: איכות התקשורת, טווח השירות, תדרים מתאימים, עוצמת פריסה וגיבוי ועוד, ניתן להתחבר בקלות אל קופה חכמה למסעדה! 

מומלץ לבחור בקופה למסעדה עם שירות ללא דופי, כך שההתקנה והחיבורים יתבצעו על הצד הטוב ביותר, על-ידי איש מקצוע מיומן. מסעדות, בתי קפה ובארים רבים, אשר הגדירו עצמם כ"לא טכנולוגיים" כלל, התרגלו במהרה לקופה חכמה במסעדה שלהם ואל תוכנת קופה למסעדה חדשנית. לצד התקנה מקצועית, אנו ממליצים גם לבחור בקופות למסעדות שמאחוריהן חברה אמינה המציעה עזרה תפעולית, הדרכה מקיפה, כמו גם סיוע ופתרון תקלות מיידי בעת הצורך.

קופות למסעדות- אפשרויות מתקדמות נוספות

אם הגעתם עד כאן ואתם עדיין מתלבטים, אולי כדאי שתכירו עוד פיצ'רים מתקדמים- ההופכים קופה חכמה למסעדה לאפקטיבית במיוחד. כיום, בקופות למסעדות מבחר כלים ניהוליים, לשיפור חוויית הסועדים והעובדים ואפילו למקסום הרווחים:

קיצור תהליך ההתלמדות של העובד: ניתן ללמד עובדים חדשים כיצד לקחת הזמנות ולקבל תשלומים תוך דקות בודדות! תוכנת קופה למסעדה עם חווית משתמש אידיאלית, לצד מערכת קופה למסעדה עם דגש על נוחות העובדים- מקצרת משמעותית את תהליך ההתלמדות. כך בעצם, ניתן להכשיר עובדים טוב יותר בזמן קצר יותר- ואף להתמקד בשירות, נהלים וכל דבר חשוב שאינו טכני. 

בנייה ועדכון תפריט לעבודה יומיומית: אחד החששות של בעלי מסעדות רבים הוא המעבר לקופה ממוחשבת, אך גם כאן מגוון פתרונות יצירתיים ויעילים! את התפריט ניתן להעביר מתוכנת המחשב הישנה, כמו גם לעדכן או לבנות מחדש, בעזרת ממשק ניהול פריטים מובנה ומתקדם. אם רכשתם קופה חכמה למסעדה מחברה אמינה, תמיכה תפעולית וסיוע על-ידי איש מקצוע, יבטלו כל חשש ויבטיחו תפריט מדויק וקל לתפעול.   

גיבוי בטכנולוגיית ענן: הבטיחו גיבוי בכל רגע נתון, עם טכנולוגיית הענן! קופות למסעדות מחוברות אל שירות הענן באמצעות האינטרנט- כך שהמידע שמור, מאובטח ואף נגיש לבעל המסעדה מכל מכשיר ומכל מקום.

יש גם גיבוי סלולרי: קופה חכמה למסעדה לוקחת את כל התרחישים בחשבון! במקרה של תקלה בתקשורת הקווית, מערכת קופה למסעדה מנתבת את התקשורת עם כרטיס סים מובנה- לכל צרכי הגיבוי. כשהמערכת תמיד אונליין, המשמרת עוברת בצורה חלקה, ללא תקלות ועם גיבוי מלא לכל צורך.

שעון נוכחות: כמו שכבר הזכרנו, קופה ממוחשבת או קופה חכמה למסעדה עושה יותר- ואף מסייעת בניהול המשמרת במגוון היבטים. למערכת קופה למסעדה שעון נוכחת מובנה, בעזרתו ניתן לאסוף נתוני כניסה ויציאה של העובדים, לנהל את השכר לפי דוחות חודשיים ועוד! 

לסיכום, עם קופה חכמה למסעדה לא נשארים מאחור!

כדי לנהל מסעדה, באר, בית קפה, או כל עסק מצליח, בהחלט חשוב לעמוד בקצב. ליתרונות הרבים בטכנולוגיה מתקדמת בעולם המסעדנות בכלל, כמו גם אלה הקיימים בקופה חכמה למסעדה בפרט, פוטנציאל עצום לקחת אתכם ואת העסק שלכם צעד אחד קדימה.

פתרונות טכנולוגיים כמו הזמנה ותשלום מהירים בשולחן, תשלומים מאובטחים, גיבוי, ניהול אפקטיבי למשמרת, פתרונות להזמנות אונליין, TakeAway ועוד- מתפתחים מדי יום. שיפור התפעול ושיפור השירות הם מפתח להצלחה- והטכנולוגיה המתשתכללת אף הפכה את השיפורים המבוקשים לזמינים ונגישים מתמיד!  

 

נעים מאוד, אנחנו אורדר

'אורדר קופה למסעדה' מציעה פלטפורמה חדשנית ומהירה במיוחד לניהול מסעדות, בארים ובתי קפה. הפלטפורמה כוללת פתרונות תשלום מתקדמים וניידים, ניהול הזמנות ישירות מהשולחן, אבטחה, גיבוי, גישה מרחוק, הזמנת מקומות, משוב מהלקוחות ועוד מגוון כלים נוחים ואפקטיביים. מדובר במערכת גמישה אותה נתקין, נחבר ונפעיל בהתאמה מלאה לצרכיו של כל עסק.   

באורדר, תוכנת קופה למסעדה המותקנת על גבי מערכת קופה למסעדה, אשר מאפשרת עבודה יעילה ומהירה מתמיד, פי 3 מכל מתחרה הקיים כיום בשוק! אנו מספקים ליווי מקיף לצד התקנה ושירות לקוחות מקצועי ואדיב. צוות התמיכה שלנו זמין 24/7 בצ'אט ובטלפון- וכמובן, גם טכנאי מיומן עומד לרשותכם! אנו שואפים תמיד להבטיח לכם ראש שקט באמת, משמרות שרצות חלק ופתרון לכל בעיה במידה וצצה.

מומחי טכנולוגיית המסעדות של אורדר ישמחו לסייע לכם לשפר את התפעול והשירות בעסק שלכם, בשימוש בטכנולוגיה המובילה ובהתאמה ייחודית לכל צורך!  מוזמנים להתייעץ איתנו בכל עת, או להזמין הדגמה ולחוות  כיצד פועלת מערכת קופה למסעדה בעצמכם, מבטיחים לכם שלא תתחרטו! 

Comments are closed.