עמדת מארחת למסעדה – הושבה חכמה – אישורי הגעה בסמס – הזמנות אונליין

עמדת מארחת לשיפור חוויית השירות

העניקו לכל אורח וסועד את השירות הטוב ביותר, עם הפתרון היעיל והנוח של אורדר! תוכנת מארחת מבית אורדר מאפשרת לכם לצמצם כל התעסקות מיותרת, כך שתוכלו להתמקד במה שחשוב באמת. הזמנת מקומות אונליין, דף נחיתה שיווקי ומעוצב, אישורי הגעה, פיקדון באשראי ומגוון כלים להתנהלות יומיומית יעילה כבר כאן- כלים מתקדמים אשר יבטיחו לכם הנאה, אפקטיביות, נוחות וחיסכון בזמן. שיפור השירות מעולם לא היה פשוט יותר, עכשיו זה הזמן להכיר את אורדר:

הזמנת מקומות אונליין

הזמנת מקומות אונליין מהירה ויעילה. עם הטלפון הנייד או המחשב וללא צורך במענה אנושי, יבטיחו האורחים ארוחה בלתי נשכחת, אצלכם במסעדה!

אישורי הגעה אוטומטיים

חוסכים זמן יקר למארחת, לצוות ולמסעדה כולה! אישורי הגעה ישלחו אל האורחים באופן אוטומטי, כך שתמיד תדעו מי מגיע למסעדה ומתי.

דף נחיתה למסעדה

דף נחיתה מפורט, מעוצב ומושקע לכל מסעדה: הזמנת מקומות מהירה, פרטי התקשרות, תוכן ייחודי, מידע נוסף וכמובן- תמונות. אם כיום למסעדה עדיין אין אתר, דף נחיתה ב- Google My Business יעבוד נהדר!

"הנכס הדיגיטלי האידיאלי"

הושבה אוטומטית

תוכנת מארחת מתקדמת עם אופיטימיזציה למקומות הישיבה בכל משמרת: באופן אוטומטי, מושיבה המערכת של אורדר את האורחים בשולחנות המתאימים ביותר.

פיקדון באשראי

ניתן לוודא את הגעת האורחים, כמו גם ביטולים בזמן סביר- באמצעות פיקדון בכרטיס אשראי. חיוב דמי הביטול במידת הצורך, מתבצע בלחיצת כפתור.

"מבטיחים שהסועדים יצאו מרוצים, תמיד."

תוכנת מארחת לשיפור השירות

עם אורדר, קל יותר להתמקד בחוויית בלקוח ובשיפור השירות. התהליך פשוט: לאחר ביקור במסעדה, עמדת מארחת שולחת באופן אוטומטי בקשה למשוב על חווית השירות - משוב שיגיע ישירות אליכם. זו הזדמנות יקרה מפז להימנע מביקורת שלילית, לשפר ולהשתפר.

מפיקים את המקסימום מכל משמרת

מערכת שכולה בענן

תוכנת מארחת ומערכת שכולה בענן, עם גישה נוחה לכל עמדה ובכל זמן. המערכת של אורדר מתאימה למסעדות גדולות וקטנות- אין הגבלה על מספר העמדות.

הצפנה מקצה לקצה

אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר, בתקן GDPR, המבטיחה בכל עת שהנתונים החשובים שמורים ומאובטחים, כמו גם ראש שקט לכם ולאורחים שלכם כאחד.

תמיד עם היד על הדופק

עם עמדת מארחת מתקדמת המציגה סטטיסטיקה ונתונים, אל כל משמרת תגיעו מוכנים! כשהעומס הצפוי ידוע מראש, אתם יכולים להיערך בהתאם, להכין את הצוות- ולהנות מעבודה חלקה, בכל משמרת ובכל יום עבודה. גם צוות התמיכה של אורדר, עומד לשירותכם בכל עת, 24/7 - בהזמנת טכנאי אל המסעדה, בטלפון ובצ'אט.

"ערוכים ומוכנים לכל משמרת"

אז קדימה, שנתחיל?

שתף וקבל מידע יעיל וחשוב בסביבה המשתנה של ימינו.

ניהול צוות המסעדה

הסועדים שלנו מצפים ליותר, מהצוות שלנו אנו מצפים ליותר ואפילו מהציוד הטכנולוגי נשאף להפיק את המקסימום, כך שקופות למסעדות הן כבר מעבר למכשירים פשוטים להתנהלות הכספית בלבד.

עולם המסעדנות החדש, הטכנולוגי והמתקדם, מציע לכם ולסועדים שלכם יותר: החל מהזמנת מקום במסעדה תוך שניות- ללא צורך בהמתנה על הקו, אתר אינטרנט המספק מענה לכל שאלה

כמו עסקים רבים בכל התחומים, גם המסעדות, הבארים ובתי הקפה, חווים את הקידמה וזקוקים לאמצעים הטכנולוגיים המתחדשים מדי יום. לחסכון בזמן והתנהלות יעילה.