קופה למסעדות – ברים, בתי קפה – אורדר

אורדר: קופה למסעדה שעושה יותר

אורדר היא מערכת קופה למסעדות חדשנית שמשנה את כללי המשחק. היא עוזרת למלצרים להעניק ללקוחות חוויה מושלמת, בצורה קלה, יציבה ויעילה. עם אורדר, המלצרים יכולים לקחת הזמנות ישירות מהשולחן, ליצור חשבונות בזמן אמת ולקבל תשלומים מהירים ויעילים. זה עוזר להפחית את העומס והלחץ במסעדה, לשפר את שביעות הרצון של הלקוחות ולשפר את הרווחיות של העסק.

שיפור השירות מעולם לא היה פשוט יותר, עכשיו זה הזמן להכיר את אורדר:

תפעול פשוט

מערכת קופה למסעדה עם ממשק משתמש פשוט ואינטואיטיבי. גם עובד חדש ידע איך להשתמש בה תוך דקות בודדות.המערכת פשוטה לתפעול, כך שהעובדים שלכם יוכלו להתמקד בשירות לקוחות איכותי.

שירות מהיר

קופות למסעדות הן כלי חיוני לשיפור זמני השירות והגדלת הרווחים. קופה חכמה למסעדה יכולה לעזור להתמודד עם עומסים גדולים ומשמרות ארוכות במיוחד, ולספק ללקוחות חוויה מהנה ויעילה.

שיפור השירות והגדלת הרווחים

מערכת הקופה החכמה של אורדר עוזרת לצוות שלכם לספק שירות מהיר ומדויק יותר, מה שמוביל לעלייה בשביעות הרצון של האורחים.עם מערכת קופה חכמה זו, תוכלו להפוך את המסעדה שלכם ליעילה יותר ורווחית יותר.

"קופה חכמה המשנה את כללי המשחק"

גיבוי סלולרי

מערכת הקופה של אורדר מציעה גיבוי כפול, מבוסס תקשורת קווית וסלולרית. זה מבטיח שהמערכת תהיה זמינה תמיד, גם במקרה של תקלה ברשת. המערכת נשארת אונליין בכל מצב, למשמרת חלקה וללא תקלות.

שעון נוכחות

מערכת הקופה של אורדר כוללת שעון נוכחות מובנה המאפשר לבקר ולנהל את פעילות העובדים בקלות וביעילות. השעון מאפשר לעקוב אחר כניסות ויציאות של עובדים ממשמרות, ולייצר דוחות חודשיים המפרטים את שעות העבודה של כל עובד.

"חשבונות ותשלומים מהירים מתמיד"

תשלומים מהירים, קלים ויעילים

תהליך החשבון הופך לפשוט ומהיר בזכות טכנולוגיה מתקדמת. ניתן לקבל את כל כרטיסי האשראי והארנקים הדיגיטליים במקום אחד, ולבצע חיוב בשולחן או בדלפק.

ענן חכם לעסקים

מערכת הקופה של אורדר מחוברת ישירות לענן, כך שתוכלו להיות רגועים שהנתונים שלכם מאובטחים ותמיד זמינים.

תמיד יש לך עם מי לדבר

צוות התמיכה של אורדר זמין 24/7, בכל דרך שתבחרו: צ'אט, טלפון או טכנאי שיגיע למסעדה. אנחנו יודעים שאתם עסוקים בניהול המסעדה שלכם, ואנחנו רוצים להקל עליכם כמה שיותר. לכן, אנחנו מציעים לכם תמיכה מקצועית ומהימנה בכל זמן ובכל מקום.

"תמיכה ושירות 24/7"

איך אורדר יכולה לשפר את העסק שלך?

בלוג מסעדות​

קבל מידע עדכני ושימושי שיסייע לך להצליח בסביבה העסקית המשתנה

ניהול צוות המסעדה

מצוות המלצרים ועד צוות המטבח, מציאת האדם הטוב ביותר לכל תפקיד יעזור למסעדה שלכם להתנהל בצורה תקינה ויעילה. בעת ראיון מועמדים, הקפידו לבדוק ניסיון קודם, המלצות וסיבת העזיבה של מקום העבודה הקודם.

דוחות סוף היום מאפשרים לכם בתור מנהל או בעלים של מסעדה, לבנות גרף מכירות היסטורי של העסק. זה יכול לעזור לנתח מגמות במכירות, עלויות שכר וכמות לקוחות ובכך לחזות מכירות עתידיות.

כמו עסקים רבים בכל התחומים, גם המסעדות, הבארים ובתי הקפה, חווים את הקידמה וזקוקים לאמצעים הטכנולוגיים המתחדשים מדי יום. לחסכון בזמן והתנהלות יעילה.